Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Gay Cruising Bar w Neapolu

Dziś nieco inny wpis i może trochę nakierowany na męską część środowiska LGBTQA, ale będąc ostatnio w Neapolu postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda tamtejsza scena klubów branżowych.

Zrobiliśmy szybki searching jakie miejsca znajdują się w okolicy i wybraliśmy to które znajdowało się najbliżej naszego hotelu. Co prawda jest to specyficzne miejsce, ale na drinka zawsze można tam wpaść 😉

Padło na Klub gejowski THE BASEMENT. Klub znajduje się przy Via Atri 36B, Naples, Italy, 80138.

Klub znajduje się w piwnicy, wejście bezpośrednio z ulicy przy czym drzwi nie są jakoś specjalnie oznakowane, są czerwone i nie zwracają jakoś zbytnio uwagi przechodniów – idealnie wpasowują się w kamieniczny klimat Neapolu. Wejście jest też zrobione w przemyślany i bezpieczny sposób, a mianowicie wchodzisz w jedno pomieszczenie, zamykając drzwi poprzedniego – niczym w filmie „Inni”.

Wstęp do klubu jest płatny, o czym przekonaliśmy się dopiero na wejściu – 10€ od osoby. W cenie biletu otrzymujesz 1 dowolny drink (wodę, piwo lub inny drink alkoholowy), szatnię i szafkę z kluczykiem na swoje osobiste rzeczy.

the basement club napoli

Bar prowadzą starsi panowie, ale naprawdę bardzo sympatyczni i pomocni. Na wejściu dostajesz bilecik ze swoim imieniem, na którym zapisywane są Twoje drinki podczas pobytu w klubie – rozliczasz się na wyjściu.

No to może kilka słów, o tym jak wygląda klub: od wejścia po lewej stronie bar, w którym odbierasz drinka otrzymanego wraz z biletem. Wybór alkoholi podstawowy (wódka, gin, piwo, whisky i inne koktajle wyskokowe) oprócz tego kawa, woda i inne napoje gazowane.

the basement club bar napoli

Naokoło baru znajdują się miejsca do siedzenia, a naprzeciwko baru są mikro loże więc każdy znajdzie dla siebie przytulny kąt na rozmowę.

the basement club loze napoli

Jak sam tytuł wpisu mówi, klub jest miejscem specyficznym, skierowanym do ludzi którzy, mówiąc bez ogródki szukają przelotnej zabawy.

Klub posiada kilka darkroomow, dokładnie nie wiemy ile bo tam było ciemno 🙈🙈🙈 kilka zaciemnionych pomieszczeń z kanapami oraz zamykane kabiny – prywatne i czyste, tak by każdy mógł obiekt swoich doznań przeżywać w spokoju i prywatnie.

Dodatkowo na piętrze znajduje się Fist room – pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć jak takie pomieszczenie wygląda

the basement club fist room napoli

Klub jest czynny od czwartku do poniedziałku od 22:00 do 03:00 (w soboty do 04:00).

Byliśmy w klubie w niedzielę nieco po 22:00, czyli tuż po otwarciu i w sumie na koniec weekendu więc nie mamy zbytnio rozeznania jak z frekwencją w tym miejscu.

Ale jak wychodziliśmy koło 23:30 było już trochę osób.

 

Sam klub nie jest duży – wiadomo, większą cześć stanowią miejsca pokus i niecnych uczynków, a do tego w całym klubie gra muzyka więc niecne odgłosy zostaną skrzętnie zagłuszone 😉

W Neapolu byliśmy od niedzieli do środy więc dyskoteki w branżowych miejscach były w tych dniach zamknięte.

 

Dajcie znać czy tego typu wpisy Was też interesują, a przy każdej kolejnej podróży będziemy starali się odwiedzić jakiś branżowy klub i zrobić krótką relację…

 

 

Translate »